Používané produkty

Abychom mohli dostát svým závazkům a zajistit našim zákazníkům maximální komfort a péči, pracujeme jen s vlasovou kosmetikou té nejvyšší světové kvality.

Italská značka Framesi s tradicí na trhu více než 65 let. Veškeré výrobky mají ověřenou kvalitu, účinnost a bezpečnost, a to díky sérii 65 přísných testů prováděných u každého nového výrobku. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty, žádné testy na zvířatech a především velký respekt ke zdraví vlasů.
Více informací získáte v našem Hair Studiu, nebo na http://www.framesi.it
NOVÉ REVOLUČNÍ SALONNÍ OŠETŘENÍ. Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby – bez silikonu a minerálních olejů obnovuje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření a po něm. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím.
Více informací získáte v našem Hair Studiu, nebo na http://olaplex-czech.myshopify.com
Malibu C v roce 1985 jako první přišli na trh s wellness přípravky, které jsou založeny na patentovaných technologiích, vědeckých výzkumech s ohledem na životní prostředí. Naše produkty jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou. Klíčová řada Malibu C Wellness Haircare Remedies (Wellness sáčky) je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů VITAMÍNU C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě.
%d bloggers like this: